Koşullar

1. KAPSAM
Aşağıdaki şartlar ve koşullar, tüketiciler ve girişimciler tarafından çevrimiçi mağazamız aracılığıyla verilen tüm siparişler için geçerlidir.
Tüketici, ağırlıklı olarak ne ticari ne de serbest meslek sahibi olmayan amaçlarla yasal bir işleme giren herhangi bir gerçek kişidir. Girişimci, yasal bir işlem gerçekleştirirken ticari veya bağımsız mesleki faaliyetlerini icra ederken hareket eden gerçek veya tüzel kişi veya yasal kapasiteye sahip bir ortaklıktır.
Aşağıdakiler girişimciler için geçerlidir: Girişimci çelişkili veya tamamlayıcı genel hüküm ve koşullar kullanırsa, bunların geçerliliği burada çelişir; ancak bunu açıkça kabul etmişsek sözleşmenin bir parçası olurlar.
2. SÖZLEŞME ORTAKLARI, SÖZLEŞME SONUÇLARI, DÜZELTME OLANAKLARI
AIHENUR LTD  71-75, Shelton Street, Covent Garden, London, WC2H 9JQ, UNITED KINGDOM  14985695 ile satış sözleşmesi imzalandı.
Ürünleri çevrimiçi mağazaya yerleştirerek, bu ürünler için bir sözleşme yapmak için bağlayıcı bir teklifte bulunuyoruz. Ürünlerimizi ilk etapta herhangi bir yükümlülük altına girmeden sepete atabilir ve ciltleme siparişinizi göndermeden önce, sipariş sürecinde verilen ve açıklanan düzeltme araçlarını kullanarak girişlerinizi istediğiniz zaman düzeltebilirsiniz. Alışveriş sepetinde yer alan ürünler için sipariş ver butonuna tıklayarak teklifi kabul ettiğinizde sözleşme tamamlanmış olur. Siparişi gönderdikten hemen sonra başka bir onay e-postası alacaksınız.
3. SÖZLEŞME DİLİ, SÖZLEŞME METİN DEPOLAMA
Sözleşmenin akdedilmesi için kullanılabilecek dil(ler): Almanca
Sözleşme metnini kaydediyor ve size sipariş verilerini ve hüküm ve koşullarımızı metin biçiminde gönderiyoruz. Güvenlik nedeniyle, sözleşme metnine artık İnternet üzerinden erişilemez.
4. TESLİMAT ŞARTLARI
Ücretsiz teslim ediyoruz.
Yalnızca posta ile teslim ediyoruz. Ne yazık ki, malları kendiniz toplamak mümkün değildir.
Paketleme istasyonlarına teslimat yapmıyoruz.
5. ÖDEME
Aşağıdaki ödeme yöntemleri genellikle mağazamızda mevcuttur:
kredi kartı
Sipariş sürecinde kredi kartı bilgilerinizi girin. Siparişinizi verdikten hemen sonra kartınızdan ödeme alınacaktır.
PayPal, PayPal Ekspres
Fatura tutarını ödeme hizmeti sağlayıcısı PayPal (Europe) S.à r.l aracılığıyla ödemek için. et Cie, S.C.A, 22-24 Boulevard Royal, L-2449 Lüksemburg ("PayPal"), PayPal'a kayıtlı olmanız, erişim verilerinizle kendinizi tanıtmanız ve ödeme emrini onaylamanız gerekir. Ödeme işlemi, sipariş verildikten hemen sonra PayPal tarafından gerçekleştirilir. Sipariş sürecinde daha fazla bilgi alacaksınız.
Hemen Klarna tarafından
Fatura tutarını ödeme hizmeti sağlayıcısı Sofort GmbH, Theresienhöhe 12, 80339 Münih aracılığıyla ödeyebilmek için, çevrimiçi bankacılık için etkinleştirilmiş bir banka hesabınızın olması, kendinizi buna göre tanımlamanız ve ödeme talimatını onaylamanız gerekir. Siparişinizi verdikten hemen sonra hesabınız borçlandırılacaktır. Sipariş sürecinde daha fazla bilgi alacaksınız.
Google Pay
Fatura tutarını ödeme hizmeti sağlayıcısı Google Ireland Ltd., Gordon House, Barrow Street, Dublin 4, İrlanda ("Google") aracılığıyla ödeyebilmek için Google'a kayıtlı olmanız, Google'ı etkinleştirmiş olmanız gerekir. Ödeme işlevi, Yetkilendirme erişim verilerinizle oturum açın ve ödeme emrini onaylayın. Ödeme işlemi, sipariş verildikten hemen sonra gerçekleştirilir. Sipariş sürecinde daha fazla bilgi alacaksınız.
Apple Pay
Fatura tutarını ödeme hizmeti sağlayıcısı Apple Inc. aracılığıyla aktarmak için., One Apple Park Way, Cupertino, CA 95014, ABD ("Apple"), "Safari" tarayıcısını kullanmanız, Apple'a kayıtlı olmanız, Apple Pay işlevini etkinleştirmeniz, erişim verilerinizle ve ödeme talimatlarıyla kendinizi tanıtmanız gerekir Onayla Ödeme işlemi, sipariş verildikten hemen sonra gerçekleştirilecektir. Sipariş sürecinde daha fazla bilgi alacaksınız.
Klarna
Ödeme hizmeti sağlayıcısı Klarna Bank AB (yayınevi), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, İsveç ("Klarna") ile işbirliği içinde size aşağıdaki ödeme seçeneklerini sunuyoruz. Klarna üzerinden ödeme yalnızca tüketicilere açıktır. Aşağıda aksi düzenlenmedikçe, Klarna üzerinden ödeme, başarılı bir adres ve kredi kontrolü gerektirir ve doğrudan Klarna'ya yapılır. İlgili ödeme seçeneği ve sipariş sürecinde daha fazla bilgi alacaksınız.
Klarna üzerinden hesap satın alın
Fatura tutarının vadesi, malların gönderilmesinden ve faturanın alınmasından 14 gün sonradır.
6. CAYMA HAKKI
Tüketiciler, iptal politikasında açıklandığı gibi yasal cayma hakkına sahiptir. Girişimcilere gönüllü olarak geri çekilme hakkı tanınmaz.
7. BAŞLIK REZERVASYONU
Mallar, tamamen ödenene kadar bizim mülkiyetimizde kalır.
Girişimciler için aşağıdakiler de geçerlidir: Devam eden bir iş ilişkisinden kaynaklanan tüm talepler tamamen çözülene kadar malların mülkiyetini saklı tutarız. Rezerve edilen malları olağan iş akışı içinde yeniden satabilirsiniz; Bu yeniden satıştan doğan tüm talepleri - rezerve edilen malların birleştirilmiş veya yeni bir kalemle karıştırılmış olmasına bakılmaksızın - fatura tutarı tutarında önceden bize devrediyorsunuz ve biz de bu temliki kabul ediyoruz. Talepleri tahsil etme yetkiniz devam eder, ancak ödeme yükümlülüklerinizi yerine getirmezseniz alacakları kendimiz de tahsil edebiliriz. İsteğiniz üzerine, menkul kıymetlerin gerçekleştirilebilir değeri, muallak tazminat taleplerinin değerini %10'dan fazla aşarsa, hakkımız olan menkul kıymetleri serbest bırakacağız.
8. GARANTİ VE GARANTİLER
8.1 KUSUR SORUMLULUĞU
Aşağıda aksi açıkça kararlaştırılmadıkça, kusurlar için yasal sorumluluk hakkı geçerli olacaktır.
Aşağıdaki kısıtlamalar ve sürelerin kısaltılması, bizim, yasal temsilcilerimizin veya vekil temsilcilerimizin neden olduğu hasara dayalı talepler için geçerli değildir
* yaşam, uzuv veya sağlık açısından yaralanma durumunda
* kasıtlı veya ağır ihmal nedeniyle görev ihlali ve hileli niyet durumunda
* yerine getirilmesi sözleşmenin uygun şekilde yürütülmesi için gerekli olan ve sözleşme ortağının düzenli olarak güvenebileceği temel sözleşme yükümlülüklerinin ihlali durumunda (ana yükümlülükler)
* bir garanti vaadi kapsamında, mutabık kalınırsa, veya
* Ürün Sorumluluğu Yasası'nın uygulama kapsamı açık olduğu sürece.
Girişimciler üzerindeki kısıtlamalar
Girişimciler ile ilgili olarak, yalnızca kendi bilgilerimiz ve sözleşmede yer alan üreticinin ürün açıklamaları, malların kalitesine ilişkin bir anlaşma olarak geçerlidir; Üreticinin kamuya açık beyanları veya diğer reklam beyanları için hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz. Girişimciler için, yeni üretilmiş ürünlerdeki kusurlara ilişkin hak talepleri için sınırlama süresi, riskin transferinden itibaren bir yıldır.
§ 445a BGB'ye göre rücu hakkı için yasal sınırlama süreleri etkilenmez.
Tüccarlar için kurallar
Alman Ticaret Kanunu'nun (HGB) 377. maddesinde düzenlenen ayıpları inceleme ve ihbar etme yükümlülüğü tüccarlar için geçerlidir.Burada düzenlenen bildirimi atlarsanız, muayene sırasında belirgin olmayan bir kusur olmadığı sürece mallar onaylanmış sayılır.Bir kusuru hileli olarak gizlemişsek bu geçerli değildir.
8.2 GARANTİLER VE MÜŞTERİ HİZMETLERİ
Geçerli olabilecek ek garantiler ve bunların kesin koşulları hakkında bilgi, ürünle birlikte ve çevrimiçi mağazadaki özel bilgi sayfalarında bulunabilir.
9. SORUMLULUK
Bizim, yasal temsilcilerimiz veya vekil temsilcilerimiz tarafından neden olunan hasara dayalı taleplerden her zaman tam olarak sorumluyuz
* yaşam, uzuv veya sağlık yaralanması durumunda,
* kasıtlı veya ağır ihmalkar bir görev ihlali durumunda,
* üzerinde anlaşmaya varılmışsa garanti taahhütleri için veya
* Ürün Sorumluluğu Yasası'nın uygulama kapsamı açık olduğu sürece.
Sözleşmenin düzgün bir şekilde ifası için yerine getirilmesi zorunlu olan ve sözleşme ortağının düzenli olarak güvenebileceği (ana yükümlülükler) sözleşmeden doğan temel yükümlülüklerin ihlali durumunda, kısmen hafif ihmal nedeniyle bizim, yasal temsilcilerimizin veya vekil temsilcilerimizin sorumluluğu, sözleşmenin akdedilmesi üzerine öngörülebilen ve meydana gelmesi tipik olarak beklenmesi gereken hasarla sınırlıdır.
Aksi takdirde tazminat talepleri hariç tutulur.
10. ANLAŞMAZLIK ÇÖZÜMÜ
Avrupa Komisyonu, burada [https://ec.europa.eu/consumers/odr/] bulabileceğiniz çevrimiçi anlaşmazlık çözümü (OS) için bir platform sağlar. Tüketici tahkim kurulu huzurunda bir anlaşmazlık çözüm prosedürüne katılmaya ne mecburuz ne de istekliyiz